Osmangazi Hurda Alımı

Bursa Hurda, Osmangazi ilçesinde geniş bir hurda yelpazesiyle hizmet veriyor. İşletmelerden ve bireylerden gelen çeşitli hurda malzemeleri değerinde alarak çevre dostu geri dönüşüm süreçlerine kazandırıyoruz.

Bursa Hurda Olarak Aldığımız Hurdalar:

  1. Demir Hurdası Alımı: İnşaat atıkları, talaşlar veya endüstriyel demir hurdaları; Osmangazi ilçesinde demir hurdası alımında güvenilir ve değerinde hizmet sunuyoruz.
  2. Alüminyum Hurdası Alımı: Alüminyum kapı ve pencere profilleri, içecek kutuları veya endüstriyel alüminyum atıklar; Osmangazi’de alüminyum hurdalarını en değerli şekilde değerlendiriyoruz.
  3. Bakır Hurdası Alımı: İşletmelerden veya evlerden gelen bakır kablolar, tesisat malzemeleri veya bakır eşyalar; Osmangazi ilçesinde bakır hurdalarınızı değerinde alıyoruz.
  4. Kablo Hurdası Alımı: İletişim ve enerji sektörlerinden gelen kablo hurdalarını Osmangazi’de değerlendiriyoruz. İçerdikleri metallerin yanı sıra izolasyon malzemeleriyle birlikte kabloları geri dönüştürüyoruz.
  5. Nikel Hurda Alımı: Endüstriyel uygulamalarda kullanılan nikel hurdalarınızı Osmangazi ilçesinde değerinde alıyoruz. Nikel malzemelerinizin geri dönüşüm sürecini çevre dostu bir şekilde yönetiyoruz.

Bu hurda türlerinin yanı sıra, çinko, krom, sarı ve kurşun gibi farklı metallerden elde edilen hurdaları da Osmangazi’de değerinde alıyoruz. Bursa Hurda olarak, Osmangazi ilçesinde çeşitli hurda malzemelerini en iyi fiyatlarla değerlendirmek için sizleri bekliyoruz. Siz de hurda malzemelerinizi getirin, biz size değerini sunalım!

Yorumlar

Kategoriler

Son yazılar

Mudanya Hurda Alımı

Mudanya Hurda Alımı

Ocak 23, 2024
Kestel Hurda Alımı

Kestel Hurda Alımı

Ocak 23, 2024
Keles Hurda Alımı

Keles Hurda Alımı

Ocak 23, 2024